Hakkımızda

AnaSayfaHakkımızda

AA Baski Tasarim Evi

Biz Kimiz

AA Baskı, tasarım, çikolata ve magnet hedeflerinin önceliği Yurtiçinde ülkenin tümüne hizmeti taşımak ve ulaştırmaktır. Aralıksız çalışmakta ve hedefleri doğrultusunda ülke içi ve dışında memnuniyet için çabalamaktadır. Bununla birlikte Bununla birlikte şubeler, internet ve sosyal ağlarda genişleyerek büyük bir aile olmayı hedeflemektedir , Bambaşka bir çikolata tadı, özgün tasarım ve orijinal baskıları ile sizleri keyiflendirecek olan AA baskı ve tasarım, ürün çeşitliliği ile sizlerle olmaktan GURUR duyuyor. AA Baskı ve tasarım çikolata, magnet, hediyelik ve özel günleriniz olmak üzere 8 farklı kategori ile pazara sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı her yıl en iyi şekilde, en iyi makine ekipmanı ile güvenli,profesyonel ,sorunsuz bir süreç içerisinde profesyonel ekip ile üretmek ve sizlere en kısa sürede ulaştırmanın verdiği haz ile çalışmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim Ne Zaman Kargolanır?

 Hafta içi verilen tüm siparişler 2-3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cumartesi ve pazar günü kargo çıkışı yapılmamaktadır.

Cuma-cumartesi-pazar verilen siparişler pazartesi veya en geç salı günü kargoya verilmektedir.

Siparişten Sonra Teslimat Kaç Günde Gerçekleşir?

 Sipariş verildiği günden itibaren ertesi iş günü (cumartesi-pazar Hariç) hazırlanıp kargoya verildikten sonra 3-4 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Cuma-cumartesi-pazar verilen siparişler haftanın ilk iş günü pazartesi kargoya verilir.

Yanlış bilgi girersem ne olur?

Yanlış bilgi verdiyseniz (örn. adres, e-posta adresi veya telefon numarası) lütfen en kısa sürede AA Baskı ve Tasarım Whatsapp hattımızı arayarak ya da mesaj yolu ile iletişime geçin.Siparişinizi göndermeden önce bilgilerinizin değiştirileceğinden emin olacağız. Lütfen dikkat: Bize bildirmek için çok geç kalırsanız ve siparişiniz zaten gönderildiyse, paketinizin teslimatını etkileyebilir. Oluşabilecek ekstra maliyetlerden siz sorumlusunuz.

Çikolataları nasıl muhafaza edebilirim?

 Serin ve kuru ortamda, 18-22 derece ideal sıcaklıkta 4 ay boyunca muhafaza edebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

 Sitemiz üzerinden seçtiğiniz ürünü içeriğine girerek dilediğiniz gibi tasarlama özgürlüğüne sahipsiniz. (Özel şartlar haricinde.) Sipariş oluşturmakta yaşadığınız her sorun için ise, Whatsapp iletişim hattımız ile destek alabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargo sonrası sizlere, ilettiğiniz telefon numarasından sms yolu ile iletilecek takip numarasından takip edebilirsiniz.

Sipariş verdiğim ürün hakkında bilgilere nasıl ulaşabilirim?

İstediğiniz ürünün açıklama kısmında, ürün ile ilgili tüm bilgiler mevcuttur. Ayrıca burada da bilgilendirme yapılmıştır.

1.Ahşap Magnet

 Direk Yüzeye UV Baskı İle Üretilen Ürünlerdir. Mıknatıslıdır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen seçenekleri mevcuttur.

2.Plastik Magnet

 Sert Zemin Üzerine Basılan Plastik Döküm Malzemedir Uv Baskı Sonrası Diğer Magnetlere Oranla Daha Dayanıklıdır. Mıknatıslıdır.

2.1Balon açacak

Sert plastik, mıknatıslı üründür. (11*7,5cm) UV Dijital baskıdır. Metal zemin üzerinde tutunma özelliğine sahip, kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.

2.2Dik açacak

Sert plastik, mıknatıslı üründür. (10*4,5cm) UV Dijital baskıdır. Metal zemin üzerinde tutunma özelliğine sahip, kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.

2.3 Yuvalak kapak açacak

Sert plastik, mıknatıslı üründür. Kenar kısmı tırtıklıdır. UV Dijital baskıdır. Yuvarlak açacaklı ve mıknatıslı kullanımı kolay, uzun ömürlü metal zeminler üzerinde tutunmaktadır.

 

2.4Buton açacak

Sert plastik, mıknatıslı üründür. (6cm) UV Dijital baskıdır. Metal zemin üzerinde tutunma özelliğine sahip, kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.

 

2.5Anahtarlık açacak

Sert plastik, mıknatıslı üründür. (4,5cm) UV Dijital baskıdır.  

Hızlı ve Kaliteli Baskı Hizmetleri

Size Özel Tasarımlar

Kullanıcılarımızı iyi tanıyoruz ve her türlü baskı ihtiyaçlarını karşılamak üzere son teknoloji baskı cihazlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • A+ Kalitede Baskı Hizmeti
  • Tüm Türkiye Geneli Anlaşmalı Kargo
  • Kişiye Özel Tasarım ve Baskı Hizmeti

Bizi tanıdıysanız Sıra Alışveriş Yapma Zamanı

Tasarımlarımızı İnceleyin