Gösterilen sonuç sayısı: 11

Göstermek 9 24 36

Antalya Arkeolojisi

 239,00
Antalya bölgesi prehistorik çağlardan itibaren kesintiye uğramadan yerleşim görmüş ve bu yerleşim izlerini arkeolojik buluntularla takip edebildiğimiz ender yerlerden birisidir. Antik Çağlara geldiğimizde de doğu-batı doğrultusunda uzanan geniş sınırları içerisinde merkezde Pamfilya, doğusunda Klikya, batısında Likya, kuzeyde de Pisidia olmak üzere bir çok kültürü bünyesinde bulundurmaktadır. Bu turumuzda Antalya il sınırları içerisinde bulunan öne çıkan antik kentleri ve doğal güzellikleri profesyonel rehber eşliğinde keşfedeceğiz.

Batı Likya Turu

 239,00
8-12 Ekim  tarihleri arasında 4 gece 5 gün sürecek etkinliğimizde, Fethiye’den başlayıp, Batı Likya’nın en manzaralı parkurlarını keşfedeceğiz.

Dalyan ve Kaunos

 239,00
Dünya'da ve Türkiye'de UNESCO tarafından doğal ve kültürel miras alanı olarak koruma altına alınmış bir çok alan bulunmaktadır. Fakat Pamukkale Travertenleri ve Hieapolis Antik Kenti hem doğal hem de kültürel miras alanı olarak koruma altında olan nadide yerlerden birisidir.

Delikkemer-Patara Yürüyüşü

 239,00
Roma Su Kemeri, Üst Nekropolis, Anıtsal Kapı, Sütunlu cadde, Agora, Likya Birliği Parlamento binası, Antik tiyatro, Patara Plajı

Doğu Likya Turu

 239,00
3 gece 4 gün sürecek etkinliğimizde, Doğu Likya'nın arkeolojisini ve Beydağları Sahil Milli Parkı'nın güzelliklerini birlikte keşfedeceğiz.

Ege ve Akdeniz

 239,00
-Karain Mağarası, Termessos Antik Kenti, Antalya Arkeoloji Müzesi, Kaleiçi -Phaselis, Myra, Kekova Batık Şehir, Simena (Kaleköy) -Patara, Xanthos, Kayaköy -Aphrodisias, Hierapolis, Pamukkale Travertenleri -Artemis Tapınağı, Ephesus, Ayasuluk Tepesi -Priene, Miletos, Didyma -Halikarnasos Mausoleum, Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi

Günübirlik Likya

 239,00
Girmeler Mağarası, Tlos Antik Kenti, Saklıkent Kanyonu

Kayaköy-Ölüdeniz Yürüyüşü

 239,00
Bugün ilk durağımız terk edilmiş bir Rum köyü olan Kayaköy olacak. Kayaköyü keşfettikten sonra köyün içinden tırmanıp işaretli patikayı takip ederek çam ağaçlarının gölgesinde ve Akdeniz manzarası eşliğinde 2 saatlik bir yürüyüşle Ölüdeniz'e ulaşacağız.

Likya ArkeoKültür

 239,00
Antik Çağlar'da Likya olarak isimlendirilmiş bu coğrafyayı benzersiz kılan özellikleri  ve yerleşimleri deneyimli bir rehber eşliğinde keşfedeceğiz.

Merkez Likya Turu

 239,00
4 gece 5 gün sürecek etkinliğimizde, Fethiye’den başlayıp, Batı Likya’nın en manzaralı parkurlarında yürüyüp, en güzel koylarında serinleyeceğiz.

Özel Kekova Tekne Turu

 239,00
Kekova'da Özel Tekne Turu. Sizi otelinizden alıyoruz, Teknemizle buluşacağımız Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. 2 saat, 3 saat veya tam gün (5 saat) seçenekleriyle kendinize özel tekneniz var. Tekne turunun sonunda sizi otelinize geri transfer ediyoruz.