Gösterilen sonuç sayısı: 5

Göstermek 9 24 36

Dalyan ve Kaunos

 239,00
Dünya'da ve Türkiye'de UNESCO tarafından doğal ve kültürel miras alanı olarak koruma altına alınmış bir çok alan bulunmaktadır. Fakat Pamukkale Travertenleri ve Hieapolis Antik Kenti hem doğal hem de kültürel miras alanı olarak koruma altında olan nadide yerlerden birisidir.

Ege ve Akdeniz

 239,00
-Karain Mağarası, Termessos Antik Kenti, Antalya Arkeoloji Müzesi, Kaleiçi -Phaselis, Myra, Kekova Batık Şehir, Simena (Kaleköy) -Patara, Xanthos, Kayaköy -Aphrodisias, Hierapolis, Pamukkale Travertenleri -Artemis Tapınağı, Ephesus, Ayasuluk Tepesi -Priene, Miletos, Didyma -Halikarnasos Mausoleum, Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi

Günübirlik Likya

 239,00
Girmeler Mağarası, Tlos Antik Kenti, Saklıkent Kanyonu

Kayaköy-Ölüdeniz Yürüyüşü

 239,00
Bugün ilk durağımız terk edilmiş bir Rum köyü olan Kayaköy olacak. Kayaköyü keşfettikten sonra köyün içinden tırmanıp işaretli patikayı takip ederek çam ağaçlarının gölgesinde ve Akdeniz manzarası eşliğinde 2 saatlik bir yürüyüşle Ölüdeniz'e ulaşacağız.

Özel Kekova Tekne Turu

 239,00
Kekova'da Özel Tekne Turu. Sizi otelinizden alıyoruz, Teknemizle buluşacağımız Üçağız Köyü'ne gidiyoruz. 2 saat, 3 saat veya tam gün (5 saat) seçenekleriyle kendinize özel tekneniz var. Tekne turunun sonunda sizi otelinize geri transfer ediyoruz.